Select Page

Mia Khalifa: Jam tifoze e të gjitha skuadrave që luajnë kundër këtij ekipi nga Premierliga

Mia Khalifa: Jam tifoze e të gjitha skuadrave që luajnë kundër këtij ekipi nga Premierliga

10:19 | 17 Shtator 2019

Mia Khalifa ka filluar të krijojë emër si tifoze e sporteve të ndryshme.

Ish aktorja e filmave për të rritur, Mia Khalifa ka filluar të krijojë emër si tifoze e sporteve të ndryshme.

Ajo së fundmi është paraqitur si tifoze e West Ham United.

Madje, Mia ka ndjekur ndeshjen e fundit mes Watford dhe Arsenal ku shfaqi haptas antipatinë e saj ndaj “Gunners”, transmeton lajmi.net.

“Jam tifoze e të gjitha skuadrave që luajnë kundër Arsenalit”, shkroi ajo në Twitter. /Lajmi.net/