Select Page

Lukaku flet pas derbit, thur lëvdata vetëm për një njeri: Ai më jep motivim çdo ditë

Lukaku flet pas derbit, thur lëvdata vetëm për një njeri: Ai më jep motivim çdo ditë

23:26 | 21 Shtator 2019

Romelu Lukaku shënoi në fitoren e Interit në derbin ndaj Milan dhe përsëri lavdëroi trajnerin Antonio Conte.

Goditja e devijuar e Brozovic i dha fillimisht avantazhin ‘Zikaltërve’, para se sulmuesi belg të shënonte me kokë për 2-0.

“Raporti im me Conten është shumë i fortë, pasi ai është një trajner që me ndihmon vërtet”, tha ai pas ndeshje, transmeton lajmi.net.

”Në moshën 26 vjeç, dua një trajner si ai, i cili më ndihmon çdo ditë dhe më jep motivim”.

“Jam shumë i lumtur që jam këtu dhe jam duke punuar me të”, i tha Lukaku DAZN. /Lajmi.net/