Select Page

Inter 1:0 Lazio, notat e lojtarëve

Inter 1:0 Lazio, notat e lojtarëve

23:26 | 25 Shtator 2019

Interi e ka ruajtur ecurinë e përkryer në Serie A duke e regjistruar fitoren e pestë radhazi, pasi e mundi Lazion në derbin e mesjavës të mërkurën.

Golin e vetëm të ndeshjes dhe të fitores për Interin e shënoi Danilo Ambrossio, në minutën e 23-të.

Në pjesën e dytë, për Lazion u paraqit edhe mesfushori i Kombëtares së Kosovës, Valon Berisha.

Notat e lojtarëve për paraqitjen në këtë ndeshje i gjeni në pjesën e mëposhtme.

/Lajmi.net/