Select Page

Gabriel Jesus tek Bayern? Lojtari përgjigjet me një fjalë

Gabriel Jesus tek Bayern? Lojtari përgjigjet me një fjalë

20:22 | 4 Tetor 2019

Gabriel Jesus ka hedhur poshtë të gjitha spekulimet që e lidhin me Bayern Munich.

Ditëve të fundit është raportuar për një transferim të mundshëm të Gabriel Jesus tek skuadra e Bayern Munich.

Këto zëra i ka hedhur poshtë së fundmi vet lojtari, kur ka dhënë një përgjigje të shkurtë dhe shumë të thjeshtë.

“Gënjeshtra” ka thënë Jesus, kur është pyetur për zërat që qojnë atë tek Bayern, transmeton lajmi.net.

Jesus është në sezonin e katërt me Manchester City, ku po vazhdon konkurrencën me Sergio Aguero për pozitën e startuesit. /Lajmi.net/