Select Page

Formacionet zyrtare: Mali i Zi – Kosova

Formacionet zyrtare: Mali i Zi – Kosova

19:31 | 7 Qershor 2019

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Mali i Zi – Kosova.

Kombëtarja Dardane  do të luajë ndeshjen e dytë të vlefshme për kualifikimet e Euro 2020, në Podgoricë, kundër Malit të Zi, shkruan lajmi.net.

Kosova e udhëhequr nga Bernard Challandes kërkon tri pikët në këtë udhëtim kundër malazezëve që përballen me disa mungesa.

Ndeshja mes Malit të Zi dhe Kosovës fillon në ora 20:45. Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Lajmi.net/