Select Page

EFL Cup sjellë dy derbi, Chelsea – Man Utd, Liverpool – Arsenal

EFL Cup sjellë dy derbi, Chelsea – Man Utd, Liverpool – Arsenal

23:39 | 25 Shtator 2019

Është tërhequr shorti për raundin e katërt të Carabao Cup.

Raundi i katërt i kësaj kupe do të sjellë përplasje jashtëzakonisht interesante.

Shorti ka dashur që të vë përballë skuadra si Chelsea – Manchester United dhe Liverpool – Arsenal.

Ndeshje për t’u mos u humbur janë edhe ato mes Evertonit dhe Watfordit dhe Manchester Cityt dhe Southamptonit.

Çiftet komplete të raundit të katërt:

/Lajmi.net/