Select Page

Dy yjet e Romës mbyllin me sukses operacionin

Dy yjet e Romës mbyllin me sukses operacionin

18:14 | 7 Tetor 2019

Dy lojtarë të Romës kanë përfunduar me sukses opericonet e tyre.

Edin Dzeko dhe Amadou Diaëara i janë nënshtruar operacioneve gjatë ditës së hënë.

Diawara kishte pësuar një çarje në miniskus, në gjurin e majtë, kurse Dzeko pati ndërhyrje në nofull, transmeton lajmi.net.

Dzeko është tërhequr nga Kombëtarja e Bosnjës, dhe ndoshta pas rikthimit duhet të barti një maskë në fytyrë.

Kurse, ish mesfushori i Napolit spekulohet se do të mungojë rreth një muaj. /Lajmi.net/