Select Page

Baby G befason me veprim e ndërmarrë ndaj Kidës

Baby G befason me veprim e ndërmarrë ndaj Kidës

19:00 | 11 Nentor 2019

Ky veprim nuk ishte pritur nga Baby G.

Baby G pas ndarjes nga kompania ‘On records’ kishte prishur thuajse me të gjithë raportet shoqërore, por dalë ngadalë ajo po rregullonte këtë situatë, shkruan lajmi.net.

Së fundmi Baby G ka suportuar kolegen e saj, dikur ish anëtaren e “On Records” Kidën për këngën e saj të re, duke ia publikuar projektin e ri në profilin e saj në Instagram.

Të shtunën Kida solli këngën më të re të titulluar ‘Malli’ dhe vetëm për dy ditë projekti ka arritur t’i grumbulloj mbi 900 mijë klikime në Youtube, kjo ishte kënga e parë solo nga këngëtarja prej daljes nga ‘On records’. /Lajmi.net/