Select Page

Aro Muric titullar në ndeshjen Arsenal – Nottingham Forest

Aro Muric titullar në ndeshjen Arsenal – Nottingham Forest

20:30 | 24 Shtator 2019

Aro Muric do të jetë në portë nga minuta e parë në sfidën e EFL Cup, mes Arsenalit dhe Nottingham Forest.

Me fillim nga ora 20:45, në ‘Emirates Stadium’ zhvillohet ndeshja mes Arsenalit dhe Nottingham Forest, shkruan lajmi.net.

Portieri i Kombëtares së Kosovës, Aro Muric, do ta nis këtë ndeshje nga minuta e parë.

Formacionet zyrtare:

Arsenal:

Nottingham Forest:

/Lajmi.net/