Select Page

Aktori i njohur bëhet baba për herë të tretë

Aktori i njohur bëhet baba për herë të tretë

12:31 | 5 Tetor 2019

Blake Lively dhe Ryan Reynolds u bën prindër për herë të tretë.

Ryan Reynolds sipas “Us Weekly” u bë baba dy muaj më parë, por ai dhe bashkëshortja vendosën ta mbajnë lajmin të fshehtë, shkruan lajmi.net.

Paraqitja e fundit e Lively në publik ishte atëherë kur ajo ishte shtatzënë dhe shkoi në premierën e “Pokemon Detective Pikachu”, ku u shoqërua nga aktori.

Dyshja që janë prindër të dy vajzave tjera, nuk e kanë zbuluar ende gjininë e foshnjës së tretë.

Për ndryshe, Ryan Reynolds njihet për disa role në projekte filmike, të cilat janë shumë të suksesshme. /Lajmi.net/